8 דברים שלא כדאי לעשות במטוס

כאשר אנו עולים למטוס, המטרה היא פשוטה: להגיע אל היעד שלנו בבטחה ובנועם ככל האפשר. אבל, לפעמים אנחנו מחבלים לעצמנו בתוכניות. כדי להיות בטוחים ואדיבים יותר בתור נוסעים, אולי כדאי שלא לעשות טעויות מיותרות.

לפניכם 8 דברים שלא מומלץ לעשות במטוס:

 

אל תנסו תרופה חדשה בפעם הראשונה

היכן הייתם מעדיפים להיות כשמתחוור לכם שתרופה חדשה שנטלתם גורמת לכם להזות, או שאתם אלרגיים לתוסף הברזל החדש שקניתם – בבית, עם גישה קלה לרופא ולבית חולים מקומי, או תקועים בצינור מתכת שמגיע לגובה של 35,000 רגל מעל האוקיינוס ​​השקט? אל תקחו תרופה בטיסה אם היא חדשה.

 

אל תתעלמו מהנחיות הבטיחות של צוות המטוס

אנחנו יודעים – התדרוך משעמם, שמעתם את זה מיליון פעמים, ואתם כבר יודעים איך לשים את חגורת הבטיחות. מייגע ככל שיהיה, עם זאת, המידע הזה יכול להציל את חייכם יום אחד. לכל הפחות, קחו כמה שניות כדי להבין היכן נמצאת יציאת החירום הקרובה ביותר אליכם, וכמה שורות משם המושב שלך.

 

אל תתבדחו על פצצות

אף אחד לא הולך לצחוק מבדיחות על פצצות, אקדחים, נשק, או כל דבר אחר דומה שיכול להיחשב מאיים – במיוחד לא דיילים, שיש להם את היכולת להוציא אותך מהטיסה אם הם חושבים שיש אפילו סיכוי קל שבקלים שאתם עלולים להוות סיכון לאבטחה על המטוס. 

 

אל תפתחו את המושב שלכם בזמן הארוחה

אחד הדיונים הגדולים ביותר בעולם הנסיעות הוא אם זה בסדר לפתוח את המושב שלכם בזמן ארוחות. כולנו יכולים להסכים שברגע שעגלות מזון ושתייה מתחילות להתגלגל במעברים, זה מנומס מאוד לוודא שהמושב שלכם ישר, כך שהאדם שמאחוריכם יכול לקבל גישה מלאה למגש שלו.

 

אל תשתו יותר מדי

אף אחד לא יתלונן אם אתם שותים כוס יין עם ארוחת ערב, אבל צריכת אלכוהול יתר על המידה יכולה להיות לגרום לבעיות שונות החל מהתייבשות ועד התנהגות לא נאותה. זכרו: אף אחד לא רוצה לשבת ליד מישהו ששותה הרבה אלכוהול ומקיא על הנעליים שלו.

 

אל תאכלו אוכל מסריח

אם כבר מדברים על הארוחות, מומלץ שלא להופיע לטיסה שלכם עם כריך טונה או צלחת של טבעות בצל. לא רק שזה מסריח בזמן שאתם אוכלים, אלא שזה יבטיח שיהיה לכם ריח רע מהפה במהלך כל הטיסה.

 

אל תציקו לדיילים יותר מדי

העדיפות הראשונה של הדיילים היא לשמור על בטיחותכם, לא כדי לספק כל גחמה שיש לכם בזמן הטיסה. מומלץ להפעיל שיקול דעת כאשר מחליטים מתי ללחוץ על הכפתור שקורא לדיילים. אם אתם מרגישים חולים, או שאתם צמאים בטיסת לילה, אתם בהחלט מוזמנים ללחוץ על הכפתור, אבל אין צורך לנצל את זה כדי להציק לדיילים. השתדלו לתכנן את צעדיכם מראש.

אל תשימו את התיק מעל לראש אם הוא יכול להיכנס מתחת למושב

אל תהיו האנשים האלה שמניחים את המזוודה המתגלגלת שלהם, התרמיל והמעיל שלך מעל לראש. השאירו מקום לדברים של אנשים אחרים בכך שתשימו את הפריטים האישיים שלכם מתחת למושב שמולכם, ואת המעיל במקום שבו נשאר קצת חלל ריק שלא מפריע לאיש. כך גם תוכלו להשתמש בחפצים שלכם ללא הפרעה.