הוסף פרטיות לנכס שלך עם שער כניסה

בין אם להרחיק חיות מחמד וילדים בפנים או מבקרים לא רצויים, שער בחניה הוא דרך מצוינת להגדיל את פרטיות הנכס, ביטחונם ואפילו את ערכו. עם בתים רבים ב- NZ שכבר מגודרים חלקית, שערי הגישה הופכים להיות דרך פופולרית יותר ויותר להבטיח את היקף הבית.

 

עבור כל מי שמחפש להוסיף קצת פרטיות אך אינו יודע מאיפה להתחיל, צ'ייטור סייף ושות 'יצרה רשימה זו של שערי שביל הגישה עבור אלה הממוקמים בטאורנגה.

 

שערים ידניים

 

שערי חניה ידניים הם האפשרויות הפשוטות ביותר והמחיר השווה ביותר ליצירת גבול בין הבית לאזור שמעבר. תצטרך לקפוץ מהמכונית שלך כדי לפתוח את השער בכל פעם שאתה יוצא או חוזר הביתה, וזה לא כיף בקור או בגשם.

 

אם זה לא לשימוש יומיומי אבל אתה רוצה אפשרות של קטע מגודר לחלוטין – נניח מתי מכוניות אורחים יחנו בחוץ או בזמן משחק משפחתי בחצר הקדמית – שער ידני יכול להיות עבורך. אם תשתמש בשער מספר פעמים ביום, שקול במקום זאת שער אוטומטי.

 

שערים אוטומטיים לחניה

 

היכולת לפתוח ולסגור את שער הכניסה מתוך המכונית שלך יש את היתרון הברור הנוסף של הנוחות. שערים אוטומטיים מצוינים לשימוש יומיומי ואבטחה משופרת. יש שפע של אפשרויות לשערים אוטומטיים, כמו חיישנים שיזהו מתי המכונית שלך מגיעה, פותחים את השער אפילו בלי ללחוץ על כפתור.

 

בין אם בחרתם ידנית או אוטומטית, צ'ייטור סייף ושות 'יש שני סגנונות עיקריים – שערי סווינג ושערי שקופיות.

 

סווינג גייטס

 

עם דלתות הנפתחות ונסגרות, שערי מתנדנדים אוטומטיים פופולריים בקרב נכסים למגורים ומסחר ברחבי טאורנגה. הם מגיעים במגוון צורות, גדלים וחומרים שיתאימו לסגנון שלך, ועם מעט חלקים נעים, שערי הנדנדה קלים מאוד לתחזוקה. שערים מתנדנדים עובדים היטב בחניונים צרים וארוכים שבהם אתה זקוק מספיק מקום לפתיחת השער מבלי לשרוט את המכונית.

 

שערים בחניה

 

אטרקטיבי לא פחות, בטוח ובטוח, הם הזזת שערים לחניה. שערים אלה נפתחים לצד הגדר שלך במקום אל הנכס שלך, שעובד היטב עבור שבילי נסיעה קצרים ורחבים יותר. שערים אלה אינם זקוקים לשטח רב כדי לעבוד טוב, אם כי יש צורך בקטע די ברמה ושטח נקי משיחים או עצים.

 

תוספות נוספות

 

ישנם מספר תוספות נוספות להוסיף לשער הכניסה שלך מפאנלים סולאריים שמטענים את הסוללה למנעולי שער אוטומטיים ומערכות אינטרקום. כדאי להתפזר בכדי לקבל את שער הכניסה המאובטח והנוח ביותר – זהו תשלום חד פעמי שיגן על הבית שלך לשנים הבאות.

 

מעוניין להתקין שער לחניה בנכס שלך? שוחח היום עם מומחי השערים ופרגולות אלומיניום.