כיצד גדר מעלה את הערך של הנכס שלך?

אם אתה רוצה להגדיל את הערך של הבית שלך, אתה צריך לשקול לשפר את הנראות של הבית שלך. הדרך הטובה ביותר להגביר את הנראות לרסן היא התקנת הגידור הנכון בנכס שלך. זה ימשוך יותר שוכרים ויביא עסקאות טובות יותר.

 

הנתונים הסטטיסטיים של שכירות מרשימים למדי עבור בעלי בתים המעוניינים להשכיר את ביתם. מתוך 34,228 בתים, 22.1% מאוכלסים על ידי שוכרים. נמצא שהמקום הריק להשכרה עומד על 4.9% כאשר 19,973 נפשות מתגוררים ביחידות דיור להשכרה.

כדי להבליט את הבית שלך מהשאר, שקול להפיק את המרב מהגדרות שלך. גידור ממסגר את התכונות הטובות ביותר של הנכס שלך ומעניק נוף יפהפה לשטח שלך. זה גם מסתיר אלמנטים לא מחמיאים של הנכס שלך. אבל, יש הרבה אפשרויות גידור שיש לקחת בחשבון לפני שמתקינים את הגדר הנכונה.

 

גידור למען פרטיות

הגורם הנפוץ ביותר להתקנת גדר הוא מתן תחושת פרטיות רבה לשוכרים. בדוק את ההנחיות המקומיות לגבי גבהי גידור לפני התקנת גדר גבוהה.

 

גידור אבן או לבנים

גידור אבן או לבנים הוא אפשרות גידור עמידה המוסיפה פרטיות עם חוש אסתטי. סוג זה של גידור משתלב היטב עם ארכיטקטורה מסורתית. זה יכול לעזור לבעלי בתים לקבל ערך שכירות גבוה יותר ולשוכרים מפלט אידיאלי.

 

גידור עץ

אם ברצונכם להבטיח את פרטיות הנכס שלכם במחיר זול יותר אך תמורה גבוהה יותר, לכו על גדרות עץ. גידור העץ המסורתי הוא לא רק חסכוני אלא גם מגדיל את ערך השכירות.

 

גידור ויניל

גדרות ויניל הן עוד אפשרות גידור מצוינת שיש לך לחסימת הנוף עבור השוכרים. אלה עמידות יותר מגדרות העץ ויכולות להיות האפשרות הטובה ביותר עבור השכרות נופש.

 

גידור לאבטחה

אם השכונה שלכם מועדת לפריצות אבטחה ופריצות, שקלו לאבטח את הנכס שלכם עם גדרות חזקות ועמידות יותר.

 

גידור מתכת

גדרות מתכת מגבירות את תחושת הביטחון. ניתן להשיג גדרות מתכת המורכבות מפלדה ואלומיניום בעיצובים אומנותיים שונים.

 

גידור שרשרת

גדרות שרשרת וגדרות תיל הן אמצעי ההרתעה הטובים ביותר להתחמק מפולשים מהרכוש שלך ולפתור את החששות הביטחוניים של השוכרים שלך.

 

אם אתה מתקשה לבחור את הגדר המתאימה להשכרת ביתך, התקשר לספק שירותי גידור שיעזור לך לבחור את החומר המתאים ולהתקין גם אותו.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://www.gotlieb.co.il/