כיצד לחסוך כסף?

האם אתה מרגיש אי פעם שלא משנה כמה אתה מנסה עדיין אי אפשר למצוא דרכים לחסוך כסף? אתה מתכוון לטוב ומנסה להוציא פחות, אבל תמיד משהו עולה. החיים מפריעים – המכונית זקוקה לצמיגים חדשים, המתבגר זקוק לפלטה, הבית זקוק לגג חדש – ובדיוק כך, חיסכון בכסף תופס מושב אחורי. נשמע מוכר?

 

האמת היא שאתה לא צריך הכל כדי להתאים בצורה קסומה בצורה מושלמת לפני שתתחיל לחסוך כסף. התראת ספוילר: אם תחכה ל"זמן הנכון "להתגלגל, זה לעולם לא יופיע. הזמן הטוב ביותר להתחיל לחסוך הוא כרגע.

 

החדשות הטובות הן שיש הרבה דרכים פשוטות לחסוך כסף ולהשאיר אוויר צח (וכסף מזומן טרי) לתקציב שלך. להלן טיפים לחיסכון בכסף שיעזרו לך לצבוט את ההוצאות ולעלות על המסלול המהיר לחיסכון בכסף תוך זמן קצר שאתר https://promocode1.com/ ריכז עבורכם.

 

  1. להיפרד מהחוב.

תשלומי חוב חודשיים הם הכסף הגדול ביותר שמוצץ כשמדובר בחיסכון. חוב גוזל מכם את הכנסותיכם! אז הגיע הזמן להיפטר מהחוב הזה. הדרך המהירה ביותר לשלם חובות היא בשיטת כדור השלג החוב. זה המקום שבו אתה משלם את חובותיך מהקטן לגדול ביותר. נשמע סוג של אינטנסיבי, נכון? אל דאגה, מדובר יותר בשינוי התנהגות מאשר במספרים. לאחר שההכנסה שלך מתפנה, סוף סוף תוכל להשתמש בה כדי להתקדם לעבר יעדי החיסכון שלך.

 

  1. צמצמו את תקציב המכולת שלכם.

רוב האנשים – אחרי שהם עושים תקציב – המומים לגלות כמה הם מוציאים בפועל במכולת מדי חודש. ואם אתם המשפחה האמריקאית הממוצעת בת ארבע נפשות (עם שני ילדים מתחת לגיל 5), אתם כנראה מוציאים בסביבות 928.1 $ איכס! כל כך קל לעבור במעברים האלה, לתפוס כאן שקית אוראו וכמה שקיות צ'יפס שם, ואז להשלים עם כל הדברים הטובים שבמרשם. אבל הרכישות הקטנות האלה (המכונות התקציביות המכונות) מסתכמות לא מעט ובסופו של דבר מפוצצות את התקציב מדי חודש.

 

חסוך כסף במצרכים על ידי תכנון הארוחות שלך בכל שבוע והסתכל היטב על מה שכבר יש לך במזווה לפני שאתה פונה לחנות. כי למה שתרצה לקנות יותר ממה שכבר יש לך? ואם אתה באמת רוצה להיצמד לרשימה שלך – השאר את הילדים בבית.

 

רוצים לחסוך כסף וזמן? נסה איסוף מקוון או משלוח מכולת. רוב חנויות המכולת הגדולות מציעות את זה בימינו (לפעמים אפילו בחינם), וזה יכול לחסוך המון כסף. איסוף המצרכים נפטר מהפיתוי שהיה לכם כאשר תפסתם ריח מאותם עוגיות שוקולד צ'יפס טריות שצפו במעברים. במילים אחרות, אתה נאלץ להיצמד לרשימה שלך ולהימנע מאותם דחפים. 

 

  1. בטל מנויים וחברות אוטומטיים.

רוב הסיכויים שאתה משלם עבור מספר מנויים כמו נטפליקס, הולו, ספוטיפיי, חברות בחדר כושר, תיבות מנוי אופנתיות ואמזון פריים. זה הזמן לבטל את המנויים שאינכם משתמשים בהם באופן רגיל. וודא כי כיבית את החידוש האוטומטי בעת ביצוע הרכישה. אם תבטל אותו ותחליט שאתה לא יכול להסתדר בלעדיו, הירשם שוב – אך רק אם הוא מתאים לתקציב החדש והמשופר שלך.

 

ובשביל המנויים שאתה רוצה לשמור עליהם, חשוב על שיתוף חברות עם משפחה או חברים כלשהם. הרבה שירותי סטרימינג, כמו Netflix ו- Hulu, מאפשרים לך לצפות בתוכניות המועדפות עליך משני מסכים או יותר (עם חשבון משודרג). בדרך זו, כולם מנצחים – וחוסכים!

 

  1. קנה גנרי.

ללא הפסקה, אחת הדרכים הקלות ביותר לחסוך כסף היא לתת למותגי שמות אתחול. ברוב המקרים, הדבר היחיד שעדיף במוצרים המותגיים הוא שיווק. כלומר, תסתכל על התיבה ההיא! הלוגו כל כך מהודר! וכאן זה נגמר. מותגים כלליים של תרופות, מוצרי מזון בסיסיים (כמו אורז ושעועית), חומרי ניקוי ומוצרי נייר עולים הרבה פחות מחבריהם המותגים המסומנים – והם גם עובדים באותה מידה.

ניתן למצוא הרבה מוצרים באינטרנט באתרים כמו IVORY, ואפשר למצוא קופונים ומבצעים לאייבורי.