איך להגיע לרווחים גבוהים ולהתחיל לעבוד כעצמאי בשנת 2022?

כיצד לטפל בארנק שלך

הארנק שלך הוא השקעה. זה אביזר שמתנהג כמעט כמו בן לוויה ונועד להגן על המזומנים וכרטיסי האשראי שלך ולשמור אותך לאורך שנים – אפילו בשימוש מתמשך.

 

יצרנו במיוחד את הארנקים שלנו לאנשים שמנהלים אורח חיים פעיל. מאז 1995 כל ארנק שעיצבנו כאן באולט עשוי בעבודת יד לאורך זמן, כך שתוכל להיות בטוח שהארנק שלך יוכל להישאר במצב הטוב ביותר האפשרי בין אם אתה מטייל, נוסע לרכיבה על אופניים או רק לקנות מצרכים.

 

אך בעוד שעיצבנו כל תפר כדי לעמוד בפגיעה בשימוש השוטף, הארנק שלך יחזיק מעמד אפילו יותר אם תוסיף כמה טיפים פשוטים וקלים לטיפול בארנק. לכן ריכזנו רשימה של כמה טיפים פשוטים צעד אחר צעד לשמירה על הארנק שלך, על מנת שתוכל להפיק את המרב מהרכישה, להשאיר את הארנק שלך במראה הטוב ביותר שלו ולהמשיך לקחת אותו איתך על הכף שלך הרפתקאות.

כיצד לנקות ארנק ניילון – טיפים ותחזוקה של ארנק ניילון

אנו מייצרים את ארנקי הנשים שלנו עם ניילון עמיד למים, צבעים מרהיבים ותפרים מחוזקים. אבל ארנק ניילון עדיין יכול להתלכלך, במיוחד אם אתה משתמש בו כל יום.

 

אם ארנק הניילון שלך מתחיל להיראות קצת יותר שחוק ממה שתרצה, שקול את הטיפים הבאים לטיפול בארנק:

 

הסר פריטים מהארנק – יהיה קל יותר לנקות את הארנק שלך ויתייבש מהר יותר אם אין כרטיסי אשראי, מזומן או פריטים אחרים בתוך הארנק.

צור פתרון ניקוי באמצעות אבקת כביסה – אין לנקות ניילון באמצעות כימיקלים קשים או פתרונות ניקוי שוחקים. במקום זאת, מערבבים כ -8 גרם של מים צוננים (לא חמים) עם כמה סחיטות קטנות של סבון כלים (כמו שחר או כל מותג ביתי). מערבבים יחד כמה שאפשר.

לשפשף בעזרת מברשת בקבוקים או מברשת שיניים – בעזרת מברשת זיפים, כמו מברשת שיניים, טובלים אותה בתמיסת הניקוי ומשפשפים את המברשת על הלכלוך או הכתם עד שתראו קצף. כתמים קשיחים ומוכתמים עשויים להזדקק למעט צחצוח נוסף.

נגב בעזרת סמרטוט רטוב – נגב בעדינות את הקצף בעזרת סמרטוט קריר ורטוב. הפעל קצת לחץ, אך לחץ נרחב אמור להיות מיותר.

תן להתייבש – תן לארנק שלך להתייבש באוויר על ידי תלייתו או הצבתו בצורת V הפוך על גבי מגבת. מכיוון שהניילון עמיד במים באופן טבעי, הוא אמור להתייבש תוך מספר שעות בלבד.

למרות שמוצרי ניילון בדרך כלל מגיבים היטב לניקוי, קל יותר לנקות כתם מוקדם ככל האפשר. ניתן להסיר כתמי הכניסה, אך עשוי לדרוש יותר עבודה מצד הבעלים.