ג'ייסון דרולו רוצה להוציא את המוזיקה החדשה שלו ב"מנות קטנות"

ליצרן הלהיטים יש קטלוג ענק של מוזיקה מוכן לשחרור, אבל הוא בוחר לתת אותו למעריצים במנות קטנות יותר כי הוא רוצה שהם יוכלו באמת "לשמוע" את השירים ולהאזין לכל אחד מהם בנפרד.

 

"אני נרגש מכיוון שהתוכנית היא להוציא המון מוזיקה חדשה. עבר זמן רב מדי מאז שעשיתי זאת. אני עומד לשחרר קבוצה שלמה של שירים חדשים … הכל כבר נעשה – ואני באמת לא יכול לחכות.

 

"אנחנו משחררים EP עם שבעה שירים, ואז עוד אחד זמן קצר אחר כך. אני רוצה לעשות את זה במינונים קטנים כדי שאנשים ישמעו את השירים, וכי אני עדיין חושב שזה נחמד לתת לאנשים גוף כזה של עבודה; אני אמן שמופיע הרבה, ואוהב ליצור קונספט בסיבוב ההופעות שמקורו בכותרת האלבום".

 

הזמר בן ה-29 מודה כי היה צורך בהרבה "פוליטיקה" כדי לשחרר את המוזיקה החדשה שלו, אך הוא מתרגש מאוד לקראת מה שהולך לקרות.

 

הוא הוסיף: "אני עושה מוזיקה כל הזמן. לי זה מרגיש שלא הוצאתי מספיק מוזיקה לאחרונה. היו לי הרבה שירים מעולים שישבו על הכונן הקשיח שלי כבר זמן מה וזה הרגיש קצת חסר טעם, אז אני הולך לשחרר אותם עכשיו". 

 

"לפעמים הרבה פוליטיקה יכולה להפריע לשחרור של שירים חדשים. הסינגלים האחרונים – 'Swalla', 'Tip-Toe', 'If I’m Lucky' – הם לא חלק מהפרויקט הבא. לשירים האלה היה את הזמן שלהם. למרות שהצבתם באלבום תגרום לו להגיע לפלטינה בשתי שניות, זה עדיין לא קשור למספרים. אלה שירים חדשים לגמרי, וייבים חדשים לגמרי. וג'ייסון אוהב להפיק מוזיקה שנחשבת לחסרת ז'אנר".

 

"אני פשוט מעריץ של מוזיקה באופן כללי. כשהתחלתי לכתוב את זה לא ידעתי מהם הז'אנרים. אני עדיין רואה את עצמי ככה. אני פחות מתעסק בז'אנר כשאני כותב מוזיקה. למעשה, דת' מטאל זה אחד הדברים הבודדים שאני לא נכנס אליהם. לא ממש מדבר לצרכנים שלי. כל השאר בסדר".