טיפים לקניות מקוונות

שבו, התרגעו, וחצו שם אחר שם ברשימת הקניות שלכם בנוחות הבית שלכם בעזרת טיפים, טריקים וכלים אלה להפקת המיטב מהקניות המקוונות.

 

  1. אחד את הודעות הדואר האלקטרוני שלך

אתה כבר יודע להירשם לניוזלטרים ואתרי עסקאות כדי להפיק את המירב מהכסף המקוון שלך, אך ברגע שהם מתחילים להעמיס על תיבת הדואר הנכנס שלך, סביר יותר שתתעלם מהם. Unroll.me מאפשר לך לבטל את ההרשמה באופן מיידי מכל משקל מת, ואז לאגד את אבני החן הנותרות לדוא"ל יחיד שיגיע בכל פעם שאתה אומר זאת.

 

  1. וודא שאתה מקבל לדבר עם שירות הלקוחות

הצורך להתקשר לשירות הלקוחות יכול להיות מנסה, אבל לפחות GetHuman.com עושה את זה קצת יותר טוב. הקלידו חברה וגלו איזה מספר טלפון ייקח אתכם לאדם אמיתי ולא למבוך של הודעות אוטומטיות. ניתן גם לקבל הצעת מחיר לזמן ההמתנה הממוצע.

 

  1. לישון על הרכישות שלך

קניות מקוונות מקלות על דחף הקנייה. כדי לנטרל את האפקט הזה, לאחר שמילאתם את העגלה הווירטואלית שלכם עם כל טוב, התרחקו מהמסך. לפעמים אתרים ישלחו אליך קופון אם יבחינו שהשארת משהו בעגלה ליום-יומיים כתמריץ. זו לא ערובה, אבל אם אתה מתחיל לקניות בחופשה מספיק מוקדם, בהחלט שווה לנסות.

 

  1. עקוב אחר מכירות עבור הפריטים שאתה רוצה

ידיעונים – ארוזים או אחרת – מודיעים לכם מתי מבצעים בחנות האהובה עליכם. אבל הם לא יכולים למנוע ממך לבזבז זמן לגלול בקטעי המכירה כשאין שום דבר שאתה צריך או שום דבר בגודל שלך כדי למצוא. ShopItToMe יעקוב אחר מכירות לא רק עבור מותגים ספציפיים, אלא גם עבור סגנונות וגדלים ספציפיים כדי שתדעו בדיוק מתי להכות.

 

  1. שמור את הסיסמאות שלך במקום אחד

אם תירשם לכל האתרים החדשניים האלה, יהיו לך הרבה סיסמאות לזכור. LastPass עושה עבורכם את הזכירה ושומר על הסיסמאות שלכם כך שלא תצטרכו לאפס אותן בכל פעם שאתם שוכחים אחת.

 

  1. שימו לב ליום

בטח, כל האתרים האלה מעולים לספר לך מתי מה שאתה רוצה מוצע למכירה, אבל מה אם אתה לא יודע מה אתה רוצה? אם אתה מתכוון לגלוש, הקפד לעשות זאת בצורה חכמה. הימנע מהפיתוי להעביר קניות אטיות ביום ראשון באינטרנט, מכיוון שרוב המותגים מציגים את קודי ההנחה שלהם ביום רביעי, חמישי ושישי.

 

  1. הפוך את קניות ההשוואה לאוטומטיות שלך

אם אתה קונה פריטים הזמינים במספר שקעים, הורד את PriceBlink לפני שתתחיל. תוסף דפדפן זה חוסך לך את הצורך בחנות השוואה על ידי משיכת מחירים עבור אותו פריט בחנויות אחרות ואפילו מאפשר לך לדעת אם יש קופונים שאתה יכול לנצל.

 

  1. בקש הנחה

ברוב אתרי הקניות המקוונים יש כעת תכונת "צ'אט" בה תוכלו לתקשר עם בן אנוש חי אמיתי. אל תטריד אותם, כמובן, אבל אם אתה באמת על הגדר לגבי פריט, יידע אותם. לעיתים יש להם סמכות להשתמש בקודי פרומו שאולי אינם זמינים באופן נרחב. יכול להיות שגם לאתר בוקינג יש קודי קופון.