טיפים לכביסה כדי לשמור על הבגדים שלך נקיים לאורך זמן ולהיראות במיטבם

הבגדים שלך חוטפים מכות רבות. אתה לובש אותם כל היום, והם חשופים לחומרי ניקוי קשים כאשר אתה מכבס אותם וחושף לחום קיצוני כאשר אתה מייבש אותם. בדים רבים נוטים להתבלות לאחר שנה או שנתיים בלבד, בהתאם לאופן השימוש בהם. הטיפים הבאים יעזרו לך להאריך את חיי הבגדים האהובים עליך, כך שתוכל להשתמש בהם במשך שנים רבות.

כתמים לפני טיפול

אחת הבעיות הגדולות ביותר עם בגדים היא כתמים. טיפול מקדים בהם מיד הוא ההימור הטוב ביותר, אבל אתה יכול גם לעשות את זה לפני הכביסה. הוסף טיפה או שתיים של חומר ניקוי והשאיר אותם לכמה דקות לפני הכנסתם למכונת הכביסה.

השתמש במים קרים לשטיפת בדים מתי שאפשר

חום יכול להחליש את הבד. עם זאת, שימוש במים קרים ישמור על בגדיך במצב טוב תוך מניעת התקעת כתמים בבד. מים קרים פשוט יעילים בניקוי הבגדים שלך כמים חמים. עם זאת, התוצאות תלויות גם בחומר הניקוי שבו אתה משתמש ובסוג הבד שאתה מנקה. חומרי ניקוי רבים עובדים טוב יותר במים קרים.

אל תוסיף חומר ניקוי נוסף

הוספת יותר מדי חומר ניקוי עלולה לפגוע בבד שלך, אז השתמש בכמות הנכונה לפי הצורך או לפי הנחיות היצרן. שימוש בשטיפה שנייה כדי לשטוף את חומר הניקוי לחלוטין מועיל. השתמש בחומר ניקוי המכיל מרכיבים טבעיים. זה הופך אותו לבטוח יותר עבורך ועבור הבד בטווח הארוך.

הימנע משימוש באקונומיקה

שימוש יתר או ממושך באקונומיקה עלול להזיק לבגדים שלך. ישנן חלופות להלבנה, כגון שמנים אתריים, בורקס, מי חמצן וחומץ לבן. אלה יעילים ביותר במזעור כתמים, ביטול ריחות והשמדת חיידקים וחיידקים. תלו את הבגדים הלבנים שלכם בחוץ כדי להשיג את ההשפעות של יכולות ההלבנה הטבעיות של השמש.

שטפו תמיד בגדים כהים מבפנים כדי להגן עליהם

שטפו את הבגדים הכהים שלכם מבפנים כדי להגן על כל תמונה או הדפסה שעלולים להיות מבחוץ. טפל מראש בכתמים משני צידי הבד כדי להבטיח שהם נעלמו לחלוטין. בנוסף, יבשו אותם מבפנים החוצה, אך הופכים אותם עם הצד הימני כלפי חוץ כאשר אתם מקפלים אותם.

בחר את מחזור הכביסה הקצר יותר

מחזור כביסה ארוך יותר עובד היטב כאשר יש לך בגדים מלוכלכים מאוד או מוכתמים. אחרת, מחזור קצר מספיק כדי לחסל ריחות ולשמור על הבגדים שלך במיטבם. הדבר נכון גם לגבי ייבוש הבגדים שלך. ייבוש ממושך מפרק את הבד ועלול להחליש אותו כך שהוא נקרע בקלות.

השתמש בהגדרת המייבש הנכונה – לא גבוה מדי, לא נמוך מדי

שימוש בהגדרת המייבש הנכונה הוא חובה. חום גבוה עלול לפגוע בבגדים עדינים, וחום נמוך אינו יעיל על בדים כבדים. שנה את ההגדרה שלך כך שתתאים לעומס בכל פעם שאתה משתמש במייבש שלך. זה יגדיל את תוחלת החיים של הבגדים שלך ויחסוך אנרגיה בטווח הארוך. קו יבש את הבגדים שלך במידת האפשר לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

 

למידע נוסף היכנסו לאתר https://www.rav-hevel.com/.