למה מומלץ להקליט שיר קאבר לפני סינגל ראשון? - הפורטל למוזיקה ותרבות ישראלית

למה מומלץ להקליט שיר קאבר לפני סינגל ראשון?

הקלטת שיר קאבר מבוצעת ע"י אלפי ישראלים בשנה, זמרים ולא זמרים כאחד. הקלטת שיר קאבר באולפן הקלטות לפני סינגל ראשון מקורי משלכם, תסייע לכם לבנות את הקריירה המוזיקלית שלכם בצורה טובה.

לפני שרצים לסינגל: הקלטת שיר קאבר באולפן הקלטות
רבים מעוניינים לפתח קריירה מוזיקלית, שוק הזמר הישראלי מלא בזמרות וזמרים מז'אנרים שונים, המתחרים על לב הקהל ובונים קריירה מוזיקלית מצליחה ומבוססת.
כל הזמרים הגדולים והמוכרים הקליטו שיר קאבר באולפן הקלטות מקצועי לפני שהקליטו שירים מקורי משלהם, הקלטת שירי קאבר לפני הפריצה עם השיר הראשון יסייעו לכם בהיבטים רבים החשובים לביסוס הקריירה: חשיפה ראשונית, בדיקת תגובות הקהל, התאמת הז'אנר וסגנון השירה שלכם, שיפור ווקאלי והעלאת הסיכוי להצלחה הסינגל הראשון.

שירי קאבר: זמרי תוכניות מוזיקה, זמרים שלא השתתפו בריאליטי ועד הזמרים הגדולים!
הזמרים המוכרים שהתחילו בתוכניות שירה ביססו את כל מעמדם הראשוני על שירי קאבר רבים, חלק לא מבוטל מהמשתתפים בתכניות אלו בשני העשורים האחרונים הקליטו שירי קאבר ובעשור האחרון אף העלו אותם לרשת לפני הגעתם לתכנית.
גם הזמרים שלא השתתפו בתכניות שירה הקליטו שיר קאבר כדי לבנות בסיס לקריירה מוזיקלית ענפה.
הזמרים שהצליחו והוציאו סינגל ראשון אחרי הקלטת שירי קאבר, יכולים לפרוץ בגדול ולהוציא סינגלים נוספים, מיותר לציין שהזמרים הגדולים והמוכרים ביותר בארץ נהנים מדי פעם להקליט שירי קאבר כדי לפרגן לקולגות, להציג אינטרפרטציה משלהם או להתרפק על שירי עבר אותם אהבו.

שירי קאבר אהובים על כולם, הקלטה שלהם חייבת להתבצע באולפן הקלטות מקצועי, כל הקלטה אחרת שלא במקום מקצועי או באולפן ביתי – עלולים להציג איכות ירודה, ללא מפיק מוזיקלי ובכך לפגוע בקריירה המוזיקלית אותה אתם מתכננים לפני הוצאת הסינגל הראשון.
כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתחיל לבחון שירים קיימים אותם אתם רוצים לשיר המתאימים ליכולות הווקאליות שלכם ולסגנון אותו אתם שרים, לאחר מכן מתאמים עם אולפן ההקלטות את הפרטים ויום ההקלטה ומגיעים להקליט.

איך מקליטים שיר קאבר באולפן הקלטות מקצועי?
הבחירה של זמרים רבים להקלטת שיר קאבר באולפן הקלטות ברמה גבוהה המותאם להקלטות מסוג זה היא לא במקרה, לא כל אולפן הקלטות מומחה בהקלטות שיר קאבר ומלבד הקלטה באיכות גבוהה מאוד, אולפן הקלטות מקצועי יקבל את פניכם עם מפיק הקלטות המומחה להקלטות שירי קאבר, מפיק כזה ידע כיצד לכוון אתכם, איפה לעצור אתכם להקלטות חוזרות ועד למיקסום הפוטנציאל המוזיקלי שלכם.
בסיום הקלטת השיר המפיק שליווה אתכם לאורך כל ההקלטה יבצע עריכת סאונד ובסיום יעביר לכם את שיר הקאבר אותו הקלטתם.

מהשיר ניתן להפיק קליפ בעריכה מקצועית וניתן גם לעלות אותו בצירוף תמונה לרשתות החברתיות, שירי הקאבר ימשכו קהל ואולי גם אמרגנים וגורמים רבים נוספים מתעשיית המוזיקה.